Finał wojewódzki szkół gimnazjalnych w lekkiej atletyce

Finał wojewódzki szkół gimnazjalnych w lekkiej atletyce odbędzie się 7.06.2017 w Poznaniu.

  •  w finale wojewódzkim startują zdobywcy I miejsca w konkurencjach zgodnie z komunikatem końcowym zawodów Mistrzostw Miasta Poznania.


Prawo startu ma dodatkowo w konkurencjach indywidualnych biegowych i technicznych 15 zawodniczek/ków (łącznie 15 osób, bez względu na płeć) decyzją powiatowego organizatora w uzgodnieniu z opiekunami szkół. Z zachowaniem zasady wystawiania nie więcej niż 3 zawodniczek/ków w jednej konkurencji. Limit 15 zawodników dotyczy wszystkich powiatów, także tych w których nie odbyły się zawody powiatowe.
Chętne osoby z Mistrzostw Miasta Poznania, które zajęły miejsca 1-3 i chciałby wystartować w finałach wojewódzkich proszę o przesłanie maila na adres k.szulc@posir.poznan.pl do dnia 24.05.2017.

  •  w finale wojewódzkim prawo startu ma najlepsza sztafeta z zawodów powiatowych, z miasta Poznania 3 sztafety. W przypadku mniejszej ilości zgłoszeń (do 32 zespołów- 4 serie) lub większej (do 35 zespołów -5 serii ) organizator zaprosi do startu zespoły z kolejnymi najlepszymi czasami.
  • w finale wojewódzkim startuje po 2 najlepszych zawodników/czek w chodzie z danego powiatu.
Share on FacebookShare on Google+
Wszystkie banery
pro-rodzina Grafika, Poznańska Karta Turystyczna
Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji
Oddział Młodzieżowy Ośrodek Sportowy
ul. Gdańska 1
61-123 Poznań
tel. (61) 877 34 11
fax. (61) 877 23 29
Menu