A
A
A
wersja kontrastowa
Pływanie

Od rywalizacji szkół podstawowych w pływaniu rozpoczął się kolejny sezon Młodzieżowych Igrzysk Sportowych. We wtorek pływalnia kryta przy ulicy Chwiałkowskiego gościła uczniów szkół podstawowych, w środę szkół gimnazjalnych, w czwartek szkół ponadgimnazjalnych.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej to całoroczny cykl imprez sportowych dla wszystkich szkół na terenie Poznania. Organizatorami zawodów są Poznański Szkolny Związek Sportowy, Wydział Sportu Urzędu Miasta Poznania oraz Młodzieżowy Ośrodek Sportowy Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji.

Na trybunach licznie zasiedli rodzice i dziadkowie, którzy rywalizację przeżywali nawet bardziej, niż sami zawodnicy. Na koniec wręczone zostały puchary i medale dla najlepszych drużyn.

Wyniki chłopcy SP
Wyniki dziewczyny SP


Młodzieżowy Ośrodek Sportowy ustalił terminy zawodów pływackich Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Formularze zgłoszeniowe wraz z listami startowymi prosimy nadsyłać mailem na adres k.szulc@posir.poznan.pl w nieprzekraczalnym terminie do 12 września do godziny 12.00. Formularz zgłoszeniowy uzupełniony o pieczątkę i podpisy zawodników można dostarczyć w dniu zawodów. Prosimy również, zapoznać się z regulaminami zawodów ponieważ względem poprzednich lat jest szereg zmian dotyczących formuły zawodów.

Zawody odbędą się na pływalni Chwiałka przy ul. Chwiałkowskiego wg. następującego terminarza:
• 13 września 2016, Zbiórka godz. 9:20, start zawodów 9.45 – Mistrzostwa Szkół Podstawowych
• 14 września 2016, Zbiórka godz. 9.2, start zawodów 9.45 0 – Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych
• 15 września 2016,Zbiórka godz. 9.20, start zawodów 9.45 – Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych

Formularz zgłoszeniowy- sztafeta dziewcząt
Formularz zgłoszeniowy- sztafeta chłopców
Lista startowa – SP
Regulamin szkoły podstawowe

Wszystkie banery
pro-rodzina nordic
Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji
Oddział Młodzieżowy Ośrodek Sportowy
ul. Gdańska 1
61-123 Poznań
tel. (61) 877 34 11
fax. (61) 877 23 29
Menu