Ruszyły zapisy na półkolonie zimowe z POSIR

Jak aktywnie spędzić dwa tygodnie zimowych ferii w Poznaniu? Najlepiej z Poznańskimi Ośrodkami Sportu i Rekreacji, korzystając z szerokiej bazy sportowo-rekreacyjnej na terenie całego Poznania. Na nudę nie będą narzekać zwłaszcza dzieci w wieku od 7 do 13 lat, bo właśnie dla nich POSiR – oddział Młodzieżowy Ośrodek Sportowy szykuje ofertę półkolonijną. Zapisy na półkolonie sportowe w ramach Akcji Zima właśnie ruszyły, a dzieci mają do wyboru dwa pięciodniowe turnusy w każdym tygodniu ferii.

Akcja Zima z POSiR (1) Dzieci bawią się kolorową chustą na sali sportowej

W pierwszym tygodniu ferii: 14 – 18.01.2019 proponujemy turnus multisportowy na Chwiałce (ul. Spychalskiego 34) oraz półkolonie z tenisem ziemnym w Oddziale Rataje (na Osiedlu Piastowskim 106A).
Drugi tydzień ferii: 21 – 25.01.2019 to półkolonie multisportowe na Chwiałce oraz turnus taneczny i fitness w Oddziale Rataje.

W trakcie półkolonii multisportowych na Chwiałce czas między 7:30 a 16:30 wypełnią uczestnikom sporty zespołowe, pływanie, bowling, lodowisko oraz gry i zabawy. Nie zabraknie atrakcji pozasportowych takich jak wyjście do kina lub zwiedzanie atrakcji w Poznaniu.

W ramach półkolonii tenisowych uczestnicy będą mieli okazję poznać tajniki tenisa ziemnego lub udoskonalić już posiadane umiejętności. Instruktorzy podzielą uczestników na grupy według stopnia zaawansowania. W trakcie turnusu nie zabraknie także gier i zabaw sportowych oraz innych atrakcji takich jak wyjścia na basen, lodowisko, do kina, czy na bowling.

Akcja Zima z POSiR (2) Dzieci na lodowisku

Uczestnicy turnusu tanecznego i fitness będą mieli do dyspozycji wyposażenie klubu Nice Lady Fitness działającego w Oddziale Rataje. Wykwalifikowani instruktorzy zaproponują zajęcia budujące świadomość ciała, koordynację, pamięć ruchową, muzykalność i poczucie rytmu dostosowane do wieku i potrzeb dzieci oraz do posiadanych już umiejętności. Półkolonie mogą być świetną okazją do nauki także dla tych, którzy stawiają pierwsze taneczne kroki. W programie tego turnusu również nie zabraknie dodatkowych atrakcji takich jak pływanie, bowling, lodowisko, kino oraz liczne gry i zabawy.

Koszt turnusu multisportowego dla jednego uczestnika wynosi 350 złotych, a turnusu tenisowego oraz tanecznego i fitness – 400 złotych. Posiadacze Karty Rodziny Dużej z kodem terytorialnym Poznania za każdy z turnusów zapłacą 200 zł.

Akcja Zima z POSiR (3) Dzieci na korcie tenisowym

W czasie półkolonii dzieci będą miały zapewnione śniadanie oraz obiad, a także napoje i owoce. Zajęcia odbywają się w grupach maksymalnie 20-osobowych. Półkolonie organizowane przez Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji odział Młodzieżowy Ośrodek Sportowy są zgłaszane i zatwierdzane przez Kuratorium Oświaty. Trenerzy i opiekunowie posiadają wymagane kwalifikacje i ukończone kursy, niezbędne do pracy z dziećmi i młodzieżą.

Zapisy, regulamin

Informacje na temat zapisów, szczegóły Akcji Lato oraz regulamin półkolonii można znaleźć w zakładce Akcja Zima. Zapisy są przyjmowane osobiście w Młodzieżowym Ośrodku Sportowym przy ul. Gdańskiej 1 (Śródka) oraz mailowo pod adresem: k.michalak@posir.poznan.pl. Informacje telefoniczne są dostępne pod numerem 61 877 23 29. Serdecznie zapraszamy!

Akcja Zima z POSiR (4) Dzieci ścigają się na hali sportowej

Share on FacebookShare on Google+
Wszystkie banery
pro-rodzina oferta dla seniorów Grafika, Poznańska Karta Turystyczna
Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji
Oddział Młodzieżowy Ośrodek Sportowy
ul. Gdańska 1
61-123 Poznań
tel. 61 877 23 29