Świątecznie i sportowo

Ruszył „Puchar 5 Milionów”. W dniach 18-21 grudnia uczniowie z poznańskich szkół podstawowych już po raz siedemnasty rywalizują w Hali Widowiskowo-Sportowej Arena. Spotkać mogą nawet Świętego Mikołaja i jego pomocników.

W ramach imprezy każdego dnia zawodów do Areny przychodzi około 200 uczniów. Rywalizacja trwa w godzinach od 10:00 do 13:00. Na wszystkich czekają nagrody – sprzęt sportowy, do tego koszulki i słodkie upominki – dla każdej ze szkół biorących udział w zawodach. W rywalizacji czynny udział biorą również nauczyciele.

Chcemy, aby każdy uczeń został obdarowany nagrodą bez względu na wyniki. To taki prezent od POSiR-u dla dzieciaków przed świętami – mówi Zbigniew Madoński, dyrektor Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji.

Dodatkowe atrakcje

Oprócz rywalizacji na uczniów czekają dodatkowe atrakcje, m.in. dmuchane zjeżdżalnie czy kącik plastyczny. Wszystko w świątecznym klimacie, w rywalizacji dzieciakom pomagają Święty Mikołaj i elfy.

Patronatem nad imprezą objął Prezydent Miasta Poznania Jacek Jaśkowiak. Organizatorem zawodów jest Młodzieżowy Ośrodek Sportowy Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji.

Share on FacebookShare on Google+
Wszystkie banery
pro-rodzina oferta dla seniorów Grafika, Poznańska Karta Turystyczna
Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji
Oddział Młodzieżowy Ośrodek Sportowy
ul. Gdańska 1
61-123 Poznań
tel. (61) 877 34 11
fax. (61) 877 23 29